Polecamy konferencję "Inspir@cje wczesnoszkolne" 28.2-1.3.2015

opublikowane: 12 sty 2015, 00:58 przez Lechosław Hojnacki   [ zaktualizowane 12 sty 2015, 01:01 ]

Polecam konferencję "Szkoła pierwsza klasa - inspiracje wczesnoszkolne". Jakość gwarantuje udział licznej grupy kreatywnych nauczycieli - praktyków, którzy będą prezentowali swoje bardzo praktyczne i bardzo owocne doświadczenia. Sporo miejsca zajmą najlepsze praktyki użycia technologii mobilnych i chmurowych. Gwarantuję szybkie tempo i górę pomysłów, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś inspirującego. Ja też będę ;-)
Konferencja jest organizowana zgodnie z wzorcem renomowanych, macierzystych Inspir@cji (najbliższe w lipcu 2015) i - podobnie jak one - jest (nisko)płatna: 123 PLN jest kwotą, która pozwala wypełnić czas prawdziwymi treściami merytorycznymi, a nie płatnymi reklamami firm.