Powstaje nowa witryna: technologie.wombb.edu.pl

opublikowane: 31 paź 2014, 02:56 przez Lechosław Hojnacki   [ zaktualizowane 31 paź 2014, 03:29 ]

Witryna technologie.wombb.edu.pl będzie prowadzona przez prowadzona przez Lechosława Hojnackiego, konsultanta RODN "WOM" w Bielsku-Białej.
Będę na niej zamieszczał materiały pomocnicze do warsztatów i innych szkoleń dla nauczycieli różnych przedmiotów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie wspomagania edukacji rzeczywiście nowoczesnymi technologiami cyfrowymi, w tym dla nauczycieli uczestniczących w działaniach Sieci Mobilnych Nauczycieli.
O wszystkich działaniach będę informował oddzielnie tutaj (technologie.wombb.edu.pl), na oficjalnej witrynie Ośrodka (wombb.edu.pl) oraz na nowej, facebookowej stronie Ośrodka (facebook.com/WOM.Bielsko.Biala).
Serdecznie zapraszam na szkolenia, spotkania oraz do współpracy.

Lechosław Hojnacki,
konsultant RODN "WOM" w Bielsku-Białej